2014

20.-22.6.2014 jsme vyrazili směr Rakousko do Getenbrunnu, kde naše kamarádka Gerlinde Boross (chovatelská stanice Chesapeakehear) pořádala akci s názvem "ChesapeakeMeeting". Program byl velmi pestrý a vyloženě zaměřený na Chesapeaky :-) Již od čtvrtka probíhaly výcviky, pod vedením zkušených rozhodčí z výkonu a chovatelů CBR - Kaj a Catharina Lindströn ze Švédska (chovatelská stanice Double Coat's) a Jason Mayhew z Velké Británie. V sobotu a v neděli se konaly workingtesty WD, WDX se zvěří, pod záštitou ACC.
Neplánovaně se zkoušky WD zúčastnil i Benji (Benjamin Bert from Hofion) s páníkem Michalem a zkoušku kluci úspěšně složili!!!
Fotky z víkendu naleznete ve FOTOGALERII.
AGATHON
ANNEX
ARWEN
AKTUÁLNÍ FOTOGALERIE SE ZOBRAZÍ PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK.
16.6.2014 - Jarního svodu se zúčastnil i Agi (Agathon Chessie Sachmet) a to v Kroměříži, kde získal krásný posudek - chrup úplný, skus nůžkový, výška 62 cm. Je to moc šikovný pejsek, který chodí s majiteli na cvičák, kde si ho všichni moc chválí, jak je pozorný a učenlivý. Samozřejmě jako správný Chesapeak miluje vodu a je neúnavný aportér naprosto všeho co mu příjde "pod mordu" :-)
 
Arwen se 31.5.2014 zúčastnila Speciální výstavy psů na Konopišti. Tuto výstavu pořádal Retriever klub. V konkurenci dvou mladých fen si vyběhala známku Výborná 2 a hezký posudek.
 
Annex (Ema) se 1.6.2014 zúčastnila klubové výstavy psů, opět na Konopišti a pod záštitou Retriever klubu. Taktéž v konkurenci dvou mladých fen si vyběhala známku Výborná 2 s pěkným posudkem. Fotky z výstavy naleznete "zde".
14.6.2014 Emička úspěšně složila OVVR a to v I. ceně, plný počet bodů, nos 4 a aport se zvěří. Jsme na holky neskutečně hrdí :-) Fotky z OVVR naleznete "zde".
 
Všichni tři Sachmeťáčci nám dělají samou radost. Od majitelů chodí nadšené zprávy z jejich úžasných povah, nadšení pro cokoliv a já jsem ráda, že si se svými novými rodinami vyloženě sedli a pro všechny jsou nepostradatelnými parťáky :-)
11.5.2014 jsme se s holkama ze Sachmetu - Arwen a Annex zúčastnily Jarního svodu loveckých psů, který pořádal OMS Třebíč. Holky se prezentovaly takřka profesionálně, nechaly se posoudit v kruhu, zkontrolovat a spočítat chrup, změřit výšku, proběhly se a po skončení posuzování jsme si našly čas je i vyvenčit. Řádily spolu opravdu parádně. Na fotky se můžete podívat v galerii. Posudek ze svodu naleztente "zde".
  Annex Chessie Sachmet "EMA" - video
Emička nám dělá s paničkou velkou radost. Pilně se připravují na zkoušky a jsou obě moc šikovné :-)

16.1.2014
Do fotogalerie jsem konečně přidala fotky ze setkání sourozenců z  vrhu A. A další album je Arwen -výcvik.

4. 1. 2014 se konala IX. NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ v Brně. Ve třídě štěňat měla svoji výstavní premiéru Ema (Annex Chessie Sachmet), kde si vyběhala krásný posudek a známku Velmi nadějná 1. Fandit sestřičce přijel i Agathon (Agi) a jelikož jsem měla sebou Arwen, sešla se společně všechna štěňata z vrhu A. Bylo to moc m ilé setkání :-)